• Garnitury ślubne
  Garnitury ślubne

  W dniu swojego ślubu, który jest wyjątkowym dniem, każdy mężczyzna musi prezentować się nienagannie i być elegancki. Wyznacznikiem dobrego stylu i klasy są odpowiednio dobrane, męskie ślubne garnitury.
  Te najbardziej pożądane, to te oferowane na stronie garnituryslubne. eu - są to garnitury szyte na miarę i skrojone do indywidualnych potrzeb...

  Zobacz stronę >>
 • Stron: 1144
 • Kategorii: 20
 • Podkategorii: 378
 • Stron oczekujących: 0
 • Gości online: 10
 • PR:

Kurs Wizażu

Kurs Wizażu MUBU Kursy to renomowana szkoła wizażu połączona ze salonem piękności. Nasza placówka edukacyjna została dedykowana dla ludzi zainteresowanych podniesieniem swych umiejętności w obszarze makijażu i szycia.

Nasi wykładowcy to wykwalifikowani eksperci cały czas będący w swoim fachu. Sala praktyczna posiada panele make up wykonane na specjalne zamówienie. Posiadamy własne studio foto i referencyjny rzutnik HD.

Kurs Wizażu Profesjonalnego dedykowany jest dla tych, którzy chcą posiadać kolorowy zawód. W cenie kursu organizujemy dwie prawdziwe sesje zdjęciowe oraz plan filmowy, co sprawia że nasze kursantki otrzymują kompleksowe przygotowanie do zawodu. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach takich firm jak Grimas, Mehron, Calvin Klein itp.

Lekcje Makijażu kierujemy do osób, które pragną opanować technikę malowania w zgodzie z osobistą naturą. Już na początku szkolenia robimy analizę kolorystyczną i omawiamy jak z niej korzystać. Nasza Szkoła Makijażu MUBU Kursy traktuje indywidualnie kursantki biorąc pod uwagę jej rodzaj urody i proponując konwencję wizażu zgodny ze swoją naturą.

Kurs Odzieżowy Warszawa to propozycja dla osób, które chcą poznać tajniki krawiectwa. W programie nauczania obeznamy się z takimi tematami jak: Szycie Ręczne, Krojenie, Obrabianie Dziurek, itd.

Salon Piękności proponuje usługi wykonania dowolnego rodzaju makijażu przez naszych stylistów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mubukursy.pl:

Kurs Wizażu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 111
Wyszukiwarka katalogu:
© Copyright 2012 www.preclunio.pl. All Rights Reserved. Garnitury Moderowany katalog stron Przepisy kulinarne Panorama firm Zabrze Darmowy Katalog Stron